Kontakt oss

Administrasjon

  • Reidar J. Hanssen
    Daglig Leder
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 908 31 832
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: reidar@a3ressurs.no
  • Rune B. Opedal
    Nestleder / Fungerende attføringsleder
    Telefon: 38 15 29 75
    Mobil: 930 95 657
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: rune@a3ressurs.no
  • Christin E. Prosgaard
    Sekretær / arbeidsleder SANS
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 909 75 459
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: kontor@a3ressurs.no

Attføring

  • Rune B. Opedal
    Nestleder / Fungerende attføringsleder
    Telefon: 38 15 29 75
    Mobil: 930 95 657
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: rune@a3ressurs.no
  • Mette Flottorp
    Jobbkonsulent
    Telefon: 38 15 29 62
    Mobil: 414 57 903
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: mette@a3ressurs.no
  • Øistein Rosen
    Jobbkonsulent
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 951 75 754
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: oistein@a3ressurs.no
  • Randi Helen Vågenes
    Jobbkonsulent
    Telefon: 38 15 29 69
    Mobil: 468 77 690
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: randi@a3ressurs.no

Produksjon

  • Bjørnar Abusland
    Produksjonsleder
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 907 07 803
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: bjornar@a3ressurs.no
  • Marianne Vigsnes
    Koordinerende arbeidsleder
    Telefon: 38 15 29 73
    Mobil: 930 10 422
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: marianne@a3ressurs.no
  • Svein Ivedal
    Arbeidsleder snekker
    Telefon: 38 15 29 74
    Mobil: 480 68 082
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: svein@a3ressurs.no
  • Gunnar Johannes Mykjåland
    Arbeidsleder Montering/snekker
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 952 48 209
    Fax: 38 15 29 71
    E-post: gunnar@a3ressurs.no
  • Asbjørn Geir Johannessen
    Arbeidsleder Lager og Logistikk
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 412 01 901
    E-post: asbjorn@a3ressurs.no
  • Jan Vilhelm Hansen
    Arbeidsleder Vaktmester, serviceoppdrag, flytteoppdrag
    Telefon: 38 15 29 70
    Mobil: 977 65 191
    E-post: janvil@a3ressurs.no

A3 Ressurs Vennesla AS


Sans Vennesla


Smia Vennesla


A3 Lager og logistikk